Hakkımızda

Veri Otomasyon, 1978 yılından beri yayın-dağıtım sektöründe faaliyet gösteren Bilge Kitap Kulübü tarafından Türkiye'nin internet satışı ile yeni tanışmaya başladığı 2000 yılında uzman bir yazılım ve veri giriş ekibiyle birlikte hazırlamış olduğu ürün veri tabanı sistemidir.

E-ticaret sektörünün tüm dünyada ve ülkemizde hızla gelişmesiyle birlikte güncel veriye duyulan gereksinimde doğru orantılı olarak artmıştır. Kitap sektöründe yer alan firmalar tarafından gelen talepler doğrultusunda kendi bünyemizde geliştirdiğimiz ve günceli sıkı takip ettiğimiz ürün veri tabanını talep eden herkese sunmak için hazır bir otomasyon hizmeti haline getirdik.

Veri tabanımızda bulunan tüm ürün kayıtları titizlikle işlenmiş olup günceli yakalamak için uzman ekibimiz tarafından üzerinde 7/24 çalışılmaktadır. Ağırlıklı olarak 'Kitap' ve 'Dergi' verilerine dayanan veri tabanımız herkesin istifadesine açık bir hizmet haline dönüştükten sonra 'Video' ve 'Müzik' türündeki verilerin eklenmesiyle sürekli genişleyecektir.

Hazır veri sistemi olarak geliştirilen Veri Otomasyon hizmet verdiğimiz müşterilerimizin yüzbinlerce ürün bilgisini sürekli güncel tutabilmek için gerekli insan gücünü ve maliyeti en asgari düzeye indirmeyi hedeflemektedir.

Hazır olarak sunulan veriler e-ticaret sayfalarında, kültür portallarında, ürün satış sistemlerinde kullanılabilmektedir. Ürün güncellemeleri günlük olarak XML formatında hazırlanıp müşterilerimize servis edilmektedir.

Tüm Hakları Saklıdır © 2019